درباره ما

این مجموعه در سال 1387 به نام پارس افزار الوند فعالیت خود را آغاز کرد. از ابتدای سال 97 شرکت دانش بنیان ست‌آپ تاسیس و با استقرار در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، اقدام به تولید نرم افزار و اپلیکیشن های موبایل کرده است.

محصولات

محصول اصلی ما شبکه تخفیف هوشمند است که با برند اکسس عرضه می گردد. هدف این راهکار نرم افزاری ایجاد یک بستر سراسری برای ایجاد رابطه ای بی واسطه، مابین کسب و کارها و مشتریان است.

رسالت اکسس برای بیزینس ها: توسعه کسب و کار و برای مشتریان: در اختیار قرار دادن یک شبکه تخفیف هوشمند می باشد. تا کاربران این اپلیکیشن در همه جا، برای همه چیز و در همه وقت بتوانند تخفیف بگیرند و به هر میزان که وفادارتر باشند بتوانند میزان تخفیف خود را افزایش دهند.

اکسس همچنین یک شبکه پرداخت نیز دارد که از همه ابزارهای Fintech بهره می برد. شرکت ست آپ از معدود شرکت های ایرانی است که اقدام به طراحی دستگاه های POS بصورت کاملا بومی و با تکیه بر دانش فارغ التحصیلان دانشگاهی نموده است. این دستگاه در مقایسه با نمونه های مشابه خارجی از قابلیت های بسیار بالاتری برخوردا است.

پرداخت ها در شبکه اکسس از روش های متنوعی امکان پذیر هستند. مثلا: پرداخت بوسیله موبایل Mobile Payment، کیف پول الکترونیک، استفاده از تکنولوژی RFID و کارت های هوشمند مغناطیسی همچنین استفاده از روشهای شناسایی ساده از قبیل بارکد و QR code ها که هدف همه این ها بالا بردن امنیت و راحتی در تراکنش های مالی با استفاده از فناوری های جدید می باشد.

خدمات

شرکت ست‌آپ در راستای اهداف خود در زمینه توسعه فناوری اطلاعات در کشور و همچنین افزایش مشارکت شرکت‌های بخش خصوصی در انجام پروژه های ملی، آماده ارایه کلیه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات به سازمان‌ها و شرکت‌های سراسر کشور است.

این خدمات شامل بیزینس کوچینگ و برنامه نویسی می باشد.

بیزینس‌ کوچ‌ها معمولا کارآفرینان باتجربه‌ای هستند و بیشتر آنها خودشان صاحب کسب و کار هستند، این افراد با بهره‌گیری از هوش، استعداد و مجموعۀ تجاربشان مسیر موفقیت کسب و کارها را ترسیم می‌کنند و به آنها کمک می‌کنند تا موفق شوند و به اهداف تجاری خود برسند. به این فرآیند بیزینس کوچینگ می‌گویند.

بیزینس کوچ به شما، تیم اجرایی و مدیران کمک می‌کند که اهداف خود را واضح‌تر بشناسید و تصویر درست‌تری از برند خود داشته باشید. در حقیقت بیزینس کوچینگ مجموعه‌ای از استراتژی‌هایی است که قدم به قدم شما را در مسیر موفقیت در کسب و کار قرار می‌دهد.

در ست‌آپ تلاش می شود تا نرم افزاراها و راهکارهای مدنظر با جدیدترین روش های روز دنیا و بهترین کیفیت و استانداردهای برنامه نویسی تحویل مشتریان گردد. تسلط تیم برنامه نویسی بر تمامی زبان های برنامه نویسی و متدهای تولید نرم افزار و اپلیکیشن باعث کاهش هزینه ها و زمان تولید پروژه ها می گردد که این امر رضایت مشتریان ما را به ارمغان آورده است.

از دیگر خدمات ارائه شده توسط ست آپ حمایت از استارت آپ‌ها و کسب و کارهای نو پا و فناور می‌باشد. بدین ترتیب که در تمامی مراحل تبدیل ایده اولیه به ایده تجاری پس از عقد قرارداد رازداری و حفظ محرمانگی اثر، از صاحب ایده حمایت می گردد. همچنین در صورت نیاز به حمایت، در صورتی که کسب و کار سود آور تشخیص داده شود؛ سرمایه گذاری مشترک نیز انجام می پذیرد.

سوابق

از جمله پروژه‌های انجام گرفته می‌توان از سامانه ردیابی و تایید اصالت کالا نام برد که این پروژه به سفارش مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران (ایران کد) انجام پذیرفته است.

پروژه سیستم مدیریت آموزش (LMS) به منظور برگزاری دوره‌های نمایندگی ایران موسسه جهانی GS1 نیز از جمله خدمات ارائه شده توسط شرکت ست‌آپ بوده است.

در نمایشگاه الکامپ 2018 از اپلیکیشن کارت ویزیت آنلاین که از محصولات شرکت ست‌آپ است رونمایی شد. این اپلیکیشن به سفارش ستاد اجرایی نمایشگاه الکامپ و با نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت طراحی و تولید و با نام الکارت عرضه گردید. با استفاده از این اپلیکیش در بازدیدهای کاری خود می‌توانید بیزینس کارت و کاتالوگ خود را بصورت الکترونیکی و به راحتی با طرف مقابل مبادله نمایید.